O MNĚ

REALITY DYTKOVÁ

Moje realitní firma poskytuje komplexní služby na trhu s nemovitostmi. V rámci své činnosti kladu největší důraz na profesionální přístup ke všem klientům, jejich maximální spokojenost v průběhu obchodu i po jeho dokončení.

Dobré jméno mé firmy pro mne není pouze fráze, mou nejvyšší ambicí je to, aby se na mne klienti mohli s důvěrou obracet opakovaně nebo mohli mé služby doporučit zájemcům o realitní služby ve svém okolí. Bezpečný průběh veškerých obchodních případů je pro mne prioritou i samozřejmostí.

Zaměřuji se na zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu všech typů nemovitostí, na služby související s oddlužováním, exekucemi i výkupy nemovitostí. V oblasti právních služeb spolupracuji s nezávislou renomovanou advokátní kanceláří. Vzhledem k tomu, že chci klientům nabídnout kompletní servis, spolupracujeme s ověřenými partnery v oboru bankovnictví, financí, geodezie a stavebnictví.

Jako zkušená makléřka se při své činnosti řídím Etickým kodexem, neustále si prohlubuji své znalosti realitního trhu, včetně práce se software a internetem, který je již nedílnou součástí života na trhu s nemovitostmi.